воскресенье, 6 января 2013 г.

Що таке споживчий кредит?

Споживчий кредит - це кредит, що надається банком, торговими компаніями та іншими кредитно-фінансовими установами позичальникові, в даному випадку фізичній особі, для задоволення його споживчих потреб. Цей продукт фінансового ринку ще називають нецільової позикою.
Такий вид кредиту простіше позначити як відстрочення платежу, і він видається для придбання побутових товарів і послуг.

 У споживчий кредит позичальником називають фізична особа, практично будь-яка людина може виступати як позичальник по споживчому кредитуванню.  Кредитор - це організація, яка надає позичальнику споживчий кредит, їм може бути магазин, будь-яке торговельне підприємство, банк або спеціалізоване кредитна установа. Різниця між кредитором - торговим підприємством і кредитором - банком в тому, що перший надає позичальнику товар з можливістю оплати його частинами, а другий дає гроші на купівлю товару, які потім частинами повертаються.
В основному споживчий кредит актуальне при придбанні товарів дорогих або тривалого користування. До них відносяться авто, дорога побутова техніка, меблі.

Споживчий кредит має наступні переваги:

1 швидке отримання необхідної суми. У різних фінансових організаціях на оформлення кредиту йде від 30 хвилин та 3-4 днів.

2) використання грошей на свій розсуд. Отримані гроші можна витратити на ремонт, і на лікування, і на задоволення миттєвої потреби в якийсь купівлі.

3) різноманіття видів отримання кредиту готівкою, на пластикову карту, на банківський рахунок або безпосередньо товаром (побутова техніка, одяг, комп'ютер і т.д.).

4) мінімальні вимоги до позичальника. Деякі кредити оформляються тільки з урахуванням паспортних даних, але частіше (якщо сума кредиту досить висока) потрібно, щоб позичальник не молодше 21 року і не старше 60 років, мав реєстрацію (можна тимчасову), мав стаж роботи не менше року, середня освіта. Для чоловіків перешкодою до отримання кредиту може стати ухилення від військової обов'язки, а для жінок наявність дитини молодшої 6 місячного віку.

Комментариев нет:

Отправить комментарий