Сьогодні кожному українцеві доводиться стикатися з банками та користуватися їх послугами. В умовах постійного розвитку і зміни фінансового ринку основним завданням установ ставати підвищення кількості клієнтів. Тому сучасні банки вдаються до інноваційних методів роботи з фізичними та юридичними особами, які допомагають не просто залучити нових клієнтів, але й втримати їх.
Про що важливо знати при виборі банку для кредиту або депозиту?
Вибираючи банк потрібно звертати увагу не тільки на його пропозиції та умови. Важливо знати також про репутацію тієї чи іншої фінансової організації. Розглянемо детальніше всі показники, яким потрібно приділити особливу увагу, щоб прийняти оптимальне рішення.
1. Звіт банку. Потенційному клієнту важливо проаналізувати банківську звітність, яка знаходиться у відкритому доступі.
2. Умови пропозицій банку. Аналізуючи фінансову стабільність банку, не потрібно довіряти рекламі. Розраховуйте тільки на реальні дані, досконально вивчивши всі умови договору вкладу або кредиту. Захмарна процентна ставка приваблива, але часто вона підтверджує фінансову нестійкість організації. Ставка по депозиту не повинна перевищувати кредитний відсоток, інакше це приведе компанію до банкрутства. Якщо ж факт говорить про зворотне, така інформація не є правдивою.
3. Комісії. Перед відкриттям кредиту/депозиту необхідно все довідатися про комісіях, які нараховують при роботі з вкладами або при видачі кредиту, адже далеко не всі з них чітко вказані в договорі. Часто банк може взяти комісію за зняття коштів, коли внесок зараховується безготівковим способом. А це означає, що передбачувана сума доходу помітно зменшиться порівняно з оголошеною процентною ставкою. Подібні комісії сильно б'ють по доходах клієнтів.
Популярні методи залучення клієнтів.
Існує правило - "чим більше у клієнта можливостей, тим менше він заробляє".
4. Валюта кредиту або депозиту. Ні для кого не секрет, що підвищення курсу валюти збільшує її прибутковість. А відкриття мультивалютного депозиту дозволяє конвертувати кошти з валюти в іншу валюту з урахуванням світового ринку, завдяки чому знижується ризик банкрутства.
Період вкладу.
5. Час на яке банк видає кредит або дію депозиту. Все залежить від того, коли вам потрібні будуть гроші. Проте також слід пам'ятати, що сьогодні є можливість відкрити вклад навіть на тиждень чи кілька днів. Для клієнтів така пропозиція часто виявляється досить привабливим.
6. Місце роботи банку. Дане питання не має особливого значення, так як навряд чи хтось буде переїжджати в інше місце заради того, щоб відкрити депозит.
7. Страховка. Клієнтам надається можливість оформити страховку на депозит або кредит при закритті або крах банку. Але ті, хто все-таки бажає застрахувати кошти, можуть зробити так: велику суму розділити на дрібні вклади і окремо їх зберегти.
Аналітики розділу "Новини банків України" та "Новини пошукової системи Яндекс" журналу для інвесторів "Біржовий лідер" склали перелік найбільш популярних на сьогодні банків України.
Приватбанк та Ощадбанк - лідери популярності в Інтернеті.
Рейтинг "Біржового лідера" засновано на двох об'єктивних критеріях в пошуковій системі Яндекс:
- оцінка частотності слів для Яндекс.Директа за місяць, розрахована за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru;Кількість згадувань за той же період платіжної системи в інтернет-ЗМІ та електронних інформаційних агентствах, розраховане за допомогою агрегатора Яндекс.новини (news.yandex.ru)Найбільш популярним банком України в Інтернеті став Приватбанк. Його інновації, такі як онлайн-інкасація, додатки для смартфонів, платіжний термінал, сприяли збільшенню популярності у фізичних та юридичних осіб.
На другій позиції рейтингу популярності розмістився Ощадбанк - державний банк, який є одним з найбільших фінансових установ країни. Банк майже не кредитує фізичні особи, спеціалізується на депозитних вкладах для населення і оформляє кредити лише державним корпораціям.
Третє місце рейтингу займає Дельта Банк, який пропонує широкий перелік послуг і продуктів для всіх типів клієнтів, а також зазначається вигідними і стабільними процентними ставками за депозам, надає послуги з обслуговування великих корпоративних клієнтів, малого та середнього бізнесу.
Аутсайдерами рейтингу популярних банків України стали:
- ПроФін Банк;
- Українська фінансова група;
- Експрес-Банк Україна;
- ІНГ Банк;
- ИнтерКредитБанк.
Также важливим показником затребуваності є ефективність PR чесний показник між кількістю запитів в Яндекс.Директ і кількістю згадувань у агрегаторі Яндекс.новини. При достатній кількості публікацій в ЗМІ коефіцієнт ефективності PR показує якість інформації, поширюваної про банки через Інтернет, а також те, як робота зі ЗМІ впливає на кількість запитів серед користувачів мережі Інтернет. Враховувалися тільки банки, що мають більше 30 згадок у ЗМІ за месяц.В загалом, ситуація з просуванням банків України в Інтернеті досить хороша: більшість установ користується високою популярністю у росіян і ЗМІ. Найбільш ефективний піар мають такі: А-Банк, Промінвестбанк, ВТБ Банк, Брокбізнесбанк, Банк ПУМБ, Південний банк, Дельта Банк, Кредобанк, ОТП Банк, Укрінбанк та інші.
Комментариев нет:
Отправить комментарий